Otkazan okrugli sto o Budžetu za 2021. sa mjesnim zajednicama i građanima

24 nov 2020

Opština Tivat obavještava građane da je zbog važećih epidemioloških mjera i kompleksne epidemiološke situacije u Tivtu, prinuđena otkazati za danas /utorak, 24.11. u 17:00h/ zakazan okrugli sto sa mjesnim zajednicama i građanima, predviđen u sklopu javne rasprave o nacrtu Odluke o budžetu opštine za 2020, odnosno o izmjenama i dopunama Odluke o budžetu opštine za 2020. godinu.

Cjelokupan metarijal koji je predmet javne rasprave, dostupan je na linku: https://opstinativat.me/program-javnih-rasprava-o-nacrtu-odluke-o-izmjenama-i-dopunama-odluke-o-budzetu-opstine-tivat-za-2020-godinu/

Zainteresovana javnost, ovaj materijal može preuzeti i u štampanoj formi, na portirnici Opštiine Tivat.

Građani su u mogućnosti, sve svoje sugestije i mišljenja dostaviti nadležnom organu Opštine Tivat, putem email adrese: trezor.tivat@opstinativat.me. Takođe, građani svoje sugestije u pisanoj formi, mogu predati na portirnici Opštine Tivat.

post slika